Gİzlİlİk Polİtİkası

CicekTeknesi.Com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfası alt yapısı kullanılmaktadır.

Kredİ Kartı GüveNlİğİ

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge Garanti Bankası  tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Yine sayfanın sağ alt kısmında SSL logosu üzerine gelindiğinde web sitemize ait SSL sertifika bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi CicekTeknesi.Com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. CicekTeknesiCom sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kİşİsel Bİlgİ Güvenlİğİ

CicekTeknesi.Com web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kİşİsel Bİlgİlerİn Kullanılması

Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için sadece CicekTeknesi.Com bu bilgileri kullanır.

Müşterİnİn Dİkkat Etmesİ Gereklİ Durumlar

CicekTeknesi.Com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

CicekTeknesi.Com  hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. CicekTeknesi.Com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece( sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, şifre yenileme vb.) bilgi içeriklidir.


Faydalı Bilgiler Kullanım Bilgileri İletişim Bilgileri
Çiçekler Hakkında Güvenlik ve Gizlilik Bize Ulaşın
Çiçek Notları Satış Sözleşmesi Banka Hesapları
Çiçek Anlamları Hakkımızda Anasayfa
Burçlar ve Çiçekler

© 2023 - çiçekteknesi