Hİzmet Sözleşmesİ ve İade

1. Üyelİk

CicekTeknesi.Com'a üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için üyelik bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.

2. Sİparİşler ve İade

Teslimatlarımız 10:00 - 19:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariş alınamamakta, bütün siparişler gün içinde teslim olarak değerlendirilmektedir. Ürünün sipariş verildiği gün ulaştırılabilmesi için son sipariş saati 16:30'dir. Saat 16:30'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir veya aynı gün teslim edilmesi için 10:00 Ytl ek ücret talep edilir. Şehir merkezleri dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müşteriye mutlaka müşteri hizmetleri tarafından bilgi verilmektedir. Saatli siparişler için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 4 saat önceden sipariş verilmelidir.Sipariş ettiğiniz üründen memnun kalmazsanız kesinlikle ürünü iade edebilir veya ürün telafisi talep edebilirsiniz. Vizyonumuz kesinlikle bir defa değil ömür boyu beraber çalışmaktır. Şehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi şirketimizin garantisi altındadır. Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komşusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir. Bazı özel kuruluşlarda ( Hastane, Orduevi , Okul gibi ) kuruluşun koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya degil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır. Yurtdışına gönderilecek siparişler için en az iki gün önceden sipariş verilmelidir.

3. Ödeme Seçeneklerİ

Havale ile ödeme Eft ile ödeme Kredi kartı ile ödeme. Eft veya havale seçeneği ile yapılan ödemelerde tutar hesaba geçtikten sonra sipariş işleminiz gerçekleşecektir.


Faydalı Bilgiler Kullanım Bilgileri İletişim Bilgileri
Çiçekler Hakkında Güvenlik ve Gizlilik Bize Ulaşın
Çiçek Notları Satış Sözleşmesi Banka Hesapları
Çiçek Anlamları Hakkımızda Anasayfa
Burçlar ve Çiçekler

© 2023 - çiçekteknesi